Klan Legions

Klan Legions - Legenda: Wojna Smoków


#1 2010-10-24 18:23:09

 TheKobaJasi

Legionista

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 1
Punktów :   

Podanie

Witam
Mam na imie Andrzej i 38 lat.
To jest link http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=TheKobaJasi, gram od marca bieżącego roku jedank jest to moja druga postać. Poziom mojej postaci to 4, profesji to 57 i 30 odpowiednio dla geologa i jubilera. Podanie składam do Was ponieważ posiadacie jasne zasady rekrutacji i przejrzysty statut klanu poza gra jest typowo grupowa poza wyjątkami. Nie przypominam sobie abym wsółpracował z kims z Waszego klanu, jednakże większośc ników jest mi znana z lokacji itp.
W pracy niestety nie jest mi dane grać, a średni czas jaki poswięcam grze to 5-6 godz. dziennie raczej popołudniowych oczywiście poza weekendami i dniami wolnymi od pracy wtedy może się zdarzyć i cały dzień. W OD bywałem często z jednym graczem ale za pierwszej postaci, głownie dla części z zielonych setów i przeznaczania ich na kryształy, na chwilę obecną nie mam żadnej stałej grupy na OD. Ale cel ten sam j/w. dla tworzenia run. Męstwo zbieram i chcę zbierać, to był główny powód likwidacji pierwszej postaci, głównie CC i Arena szykuje sie na PVP ale jeszcze topór by mi się przydał a tych kamieni trzeba się niestety nakopać. Gram głównie w godzinach popołudniowych od 17.00 do 24.00 (z wyjątkiem weekendów tu jest inaczej ile można w zalezności od czasu, ale wiecej niż w dni powszednie no i nocki wchodza w grę), w dni powszednie nocki raczej odpadają chyba,że sytuacja nie cierpiąca zwłoki.
Byłem w klanie zarówno podczas grania pierwsza jak i drugą postacią.
Jestem w pełni swiadom zasad i akceptuje je.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl