Klan Legions

Klan Legions - Legenda: Wojna Smoków


#1 2011-03-20 15:15:33

Desprados

Gość

Podanie o przyjecie do klanu

1.Michał.
2.21 lat
3.http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=desprados
4.W Legende jak widac gram juz od 6 miesiecy i niesttey nie grałem wczesniej na zagranicznych serwerach.
5. Posiadam postac na 5lvl a wolny zawod?? w sumie mam zamiar wybrac w przyszłosci Kata w momencie kiedy zmienie secik.
6. Składam podanie ze wzgledu na mojego znajomego (JohnRicco) ktory jest u was w klanie i mowi mi ze wasz klan jest poukładany i mozna z nim wiele osiagnac. Jakby tego było mnało pomagacie w roznych zadaniach i jestescie zgrana paczka do ktorej chciałbym dołaczyc.
7.Jak wyzej wspomniałem znam sie z postacia od was z klanu o nicku JohnRicco.
8. Prade mowiac staram sie kazda wolna chwile spedzac przy grze ze wzgledu na to iz nie zawsze w weekend mam czas posiedziec faktycznie z 10 godzin. Jesli natomiast chodzi o granie po pracy to staram sie grac w granicach od 15 do 21 kazdego dnia.
9.Jesli chodzi o mestwo to szczerze musze powiedziec ze troche zraziłem sie do CC ze wzgledu na ludzi ktorzy tam chodzili. Wasz klan ma duzo osob z ktorymi mozna smiało isc na ludzi wiec uwazam ze idac zgrana grupa spokojnie mozna wbijac to mestwo na ktorych szczerze mowiac bardzo mi zalezy.
10. staram sie skupiac teraz na kazdej repce po trochu głownie przykładajac sie do łowców martwiaków, skradajacych sie nocą, miasta dart. i poszukiwacza reliktów.
11. Gram jak juz wspomniałem w granicach od 15 do 21, jesli nie koliguje to z moja praca sadze ze nie ma problemu zarwanie nocy z dobra grupa klanowiczów.
12. Niestety nie byłem wczesniej w zadnym klanie ze wzgledu na to iz nie znalazłem zadnego odpowiedniego dla siebie.
13. Jestem swiadomy i akceptuje warunki:)
14. Nie raczej nie ale z kilkoma kiedys zamieniłem kilka ostrych zdan ze wzgledu na to iz okazali sie złodziejami dropów.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwolne apartamenty Gdynia skandia produkty Czarter Grecja