Klan Legions

Klan Legions - Legenda: Wojna Smoków


#1 2011-03-04 01:31:50

milla5

Gość

Podanie

1. Blanka
2. Kobiety o wiek się podobno nie pyta ale ......29lat:):D
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=milla5
4. W świecie Feo urodziłam się 5 miesięcy temu:) Wcześniej nie grałam na zagranicznych serwerach, ale teraz mam konto na próbę na serwerze włoskim
5. Jestem na 6lvl i jestem zielarzem i alchemikiem oraz uzdrowicielem
6. Szukam klanu ze zgraną ekipą, w którym panuje fajna atmosfera i który pomoże mi w rozwoju mojej postaci
7. Nie znam może nikogo na tyle, żeby korespondować ale na różnych instancjach ( na wcześniejszych lvl) spotykałam się z członkami tego klanu
8. Gram w każdej wolnej chwili, jednak nie gram w pracy, na pewno stanowczo za dużo :D
9. Poziomem męstwa nie mogę się pochwalić, tak szczerze mówiąc to za późno się obudziłam i dopiero w połowie 4 lvl zaczęłam robić misje w CC, niestety 4 lvl szybko przeminął a ja nie mam zrobionego żadnego z czynów, zależy mi na podniesieniu poziomu męstwa ale wiem, że na pewno sama tego nie osiągnę
10. Prawdopodobnie będę w dalszym ciągu podwyższać poziom repki Dartongu, najmów i reliktów, chciałabym również podwyższyć poziom repki podziemnych rycerzy, w przyszłości zanurzę się w głębinach :)
11. Przeważnie gram  popołudniami, wieczorami i zdarza mi się (chyba niestety, bo odbija się to na moim śnie) czasem zarwać pół nocki
12. Byłam wcześniej w innych klanach: początkowo w Noob Elite, który został rozwiązany i na jego miejsce powstał nowy Dark Legions
13. Pewnie, że akceptuję, inaczej nie składałabym podania
14. Nic mi na ten temat nie wiadomo:D

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldoberman sprzedam materace hilding zaproszenia-komunijne-dla-chlopca.eu