Klan Legions

Klan Legions - Legenda: Wojna Smoków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-04-22 07:15:10

Podanie

Gość

Podanie do klanu Legions

1. Na imię mam Piotr
2. Lat mam 20, w lipcu 21
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=_1_
4. W legendę gram od 10 miesięcy, jednak cały ten czas grałem na koncie ludzkim. Przez jakiś czas grałem na serwerze angielskim
5. Póki co mam drugi poziom, ale profesje w kierunku których zmierzam to zielarz, alchemik + kat.
6. Po stronie ludzkiej jestem w radzie klanu idącego w męstwo. Jednak wiele rzeczy zaniedbałem. Tym razem chciałbym dokonać czegoś wielkiego. W trakcie moich bojów na polach bitew spotkałem kilkoro z was, zauważyłem, że jesteście wzorem jeśli chodzi o klan na męstwo i dlatego chciałbym współpracować/ grać/ dobrze się bawić z magmarami którzy wiedzą o co w tej grze chodzi
7. Czy znasz kogoś, czy współpracowałeś już z kimś z Klanu Legions?
8. Ostatnimi czasy grywam w godzinach 17-23 mniej więcęj, jednak w weekendy potrafię grywać całą dobę.
9. No cóż. Wbiłem 12 skalpów i 6% męstwa do żołnierza jeszcze na 2gim poziomie, oprócz tego zbieram pieniążki na niebieski set żeby jak najszybciej zrobić czyn z arenkami (po updacie jest podział 3-3lvl szkoda to zmarnować ;P)
10. Reputacja najemników na jadka, repka miasta na moroki, repka poszukiwaczy reliktów na replikator efrylu. Minimalnie zielony medal podziemnych na podziemne elki - to są moje cele (jeśli chodzi o blachy) na najbliższy czas
11. Jeżeli jest weekend lub mam więcej wolnego czasu (święta / wakacje) to potrafię dość często zarywać nocki - przynajmniej do tego stopnia żeby dziewczyny do szału nie doprowadzić
12. To moje pierwsze podejście po stronie magmarskiej. Po stronie ludzkiej jestem w radzie klanu Zakon Smoczej Krwi (nick elitarny PMyfa).
13. Rozumiem i akceptuję zasady klanowe.
14. Nie - a jeżeli powstaje jakiś konflikt rozwiązuję na bieżąco.

Dodam jeszcze od siebie że podanie to składam obligując się do grania magmarem - czyli wycofuję się z gry po stronie ludzi. (nie usuwam konta bo za dużo brylantów na nie poszło, oraz mam wiele cennych kontaktów) jednak CAŁĄ motywację do działania i rozpoczęcia nowego życia zostawiam po stronie magmarskiej.

 

#2 2011-04-22 07:47:46

Pytanie 7

Gość

Re: Podanie do klanu Legions

Wybaczcie przegapiłem pytanie 7...
Nie znam niestety nikogo z Was bezpośrednio, jednak wyrobiłem sobie dobrą opinię u gracza ogrzly

Gdyby padło jeszcze pytanie o styl walki. Póki co oszczędzam na set zabójcy gigantów (arenki na 3lvlu) jednak od 6ego levelu mam zamiar nabyć drugi set, jeśli będę miał czempiona to set zniszczenia, jeśli nie to barbarzyńcy

 

#3 2011-04-22 09:35:36

Niestety muszę poczekać

Gość

Re: Podanie do klanu Legions

Zgłoszę się jak osiągnę przystąpienie do Podziemnych rycerzy
Wtedy pogadamy

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwolne apartamenty Gdynia skandia produkty Czarter Grecja