Klan Legions

Klan Legions - Legenda: Wojna Smoków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-01-03 17:35:58

goął klata

Rekrut

Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1
Punktów :   

Podanie o przyjęcie do klanu Goła klatA

1.Marcin
2.18
3.http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Goła klatA
4.W legende gram 2 lata,na obecnym koncie prawie rok , porzednie usunięte  ponieważ chiałem zacząć od nowa.
Nie nie grałem na zagranicznym.
5.10 lvl .Zajmuje się łowieniem,jubilerem i uzdrowicilem.
6.Ponieważ szukam klanu na stałe , i osób które pomoga mi nabierać wiedzy w grze.I dobrej zabawy.
7.Znam gracza Agatka40 - bardzo miła i sympatyczna osoba.Zawsze pomocna:)
8.Na grę poświecam przewaznie 2h-3h dziennie, w weekendy więcej.Nie mam pracy obecnie ,ucze sie.
9.Tak, zamierzam zdobywać mestwo , mało salek jest na 10 lvl ale staram sie na nie chodzić.chodze też na inne pola bitew .W planach mam wbicie elitarnego wojownika. Potem może coś wiecej.
10.Powoli zbieram surowce na wbicie repki siewców(konkretnie chodzi o kult) . Zamierzam  wbić repke skradajcych sie do przynajmniej 3000,repe martwiaków 2000,bojoników z chosem 2000,a takie jak dary dla aldei i inne to po klucie siewców zła.Mam zamiar jescze zrobic niebieksi metal reliktów.
11.W dni robocze gram tak od 17-22 czasami wczesniej, w weekendy natomiast moge grać jak zachodzi poterzba i pomoc klanowiczą do godziny nocnych 1-2 w nocy.Czasem dłużej.
12.Tak, byłem w klanie Dragnos of Feo.Opuścięłm klan przez własną głupote i słabą głowe ;/.
13.Tak,przeczytąłęm zasady klanowe. Z wielką radością bede dawał surowce klanowiczą, niekoniecznie musza oddawać tax
14.Nie jestem w konflikcie z żadnym graczem.

Dziekuje za rozpatrznie podania.
Pozdrawiam Marcin.

Offline

 

#2 2017-04-09 11:17:40

 Drakhtul

Rekrut

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2017-04-09
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Podanie o przyjęcie do klanu Goła klatA

14.Nie jestem w konflikcie z żadnym graczem. hmmm juz zapomniales jak mnie oszukales...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl