Klan Legions

Klan Legions - Legenda: Wojna Smoków


#1 2010-03-19 07:55:34

Podanie

Gość

Podanie

1:Paweł
2:30 lat
3:http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=dart viader
4:gram 2miesiące i 23dni/ to jest jedymy serwer na którym gram/grałem/
5:lvl 6/ Rybak,Czarodziej
6:szukam dobrego i zgranego klanu a wasz klan (z tego co widziałem )wydaje się być zgrany .
7:Jedynym członkiem waszego klanu z którym grałem ( gram nadal ) jest krw71 reszty niestety nie znam ( lub poprostu nie pamientam )
8:zaczynam o 11:z małym chakiem ( jak dzieciak uśnie ) i gram jakieś 4godziny .Potem około 18:00 znów " zaczynam aktywną grę i ta aktywna gra trwa do godziny 3:4 rano .
*aktywna gra czyli "walki" bo przez okres nie aktywności łowię rybki z doskoku do kompa .
9: stosunek do OD (hihi  uregulowany)a poważnie to byłem kilka razy i nadal mam zamiar wchodzić ( jak tylko finanse beda pozwalały ) W celu  uzbierania "setu" ( lepszy z OD niź żaden ) chodziłem z klanem czarne smoki .
10:patrz pkt8  , tak jestem w stanie zarwać noc .
11.Byłem w klanie czrne smoki ( odszedłem z powodu chęci rozwinięcia swojej postaci i braku zgrania w klanie )
12:zasady obowiązujące w klanie odpowiadaja mi i oczywiście je akceptuję .

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#2 2010-06-06 16:45:32

zabujca świata

Rekrut

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie

Podanie napisał:

1:Jacek2:10 lat
3:http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=zabujca świata4:gram4miesiące 1 8 dni/ to jest jedymy serwer na którym gram/grałem/
5:lvl4\alchemik
6:szukam dobrego i zgranego klanu a wasz klan (z tego co widziałem )wydaje się być zgrany .
7:Jedynym członkiem waszego klanu z którym grałem ( gram nadal ) jest Rumcays-brodacz  reszty niestety nie znam ( lub poprostu nie pamientam )
8:gram w łikendy od 14-18 .Potem około 19:00 znów " zaczynam aktywną grę i ta aktywna gra trwa do godziny 21-23.
*aktywna gra czyli "walki" bo przez okres nie aktywności robie różne eliksiry jak mały eliksir giganta z doskoku do kompa .
9: stosunek: pomagam innym(11.to jest muj pierwszy klan ,a ogólnie byłem tylko w grupie
12:zasady obowiązujące w klanie odpowiadaja mi i oczywiście je akceptuję .

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

PODANIE ODRZUCONE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwolne apartamenty Gdynia skandia produkty Czarter Grecja