Klan Legions

Klan Legions - Legenda: Wojna Smoków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#61 2010-09-18 07:37:39

MadCow

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 54
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Sonik Twoje podanie niestety jestesmy zmuszeni odrzuci. Poki co wcale nie widac, aby zabiegal o mestwo tak jak tutaj napisales.

Offline

 

#62 2010-09-18 10:28:59

podanie

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Stanisław

2. 24

3. http://www.warofdragons.pl/user_info.php?nick=sagres

4. ponad 2 miesiące, nie grałem wcześniej

5. 5 Lvl, geolog (89), jubiler (60)

6. od jakiegoś czasu rozglądałem się za klanem, ale ograniczając się do przeglądania informacji o klanie. Dostałem propozycję od MadCow. Zobaczyłem, że skład klanu jest silny, co daje gwarancje współpracy i rozwoju własnej postaci, oraz urzekł mnie statut, lubię kazuistyczne statuty.

7. nie znam raczej nikogo z klanu

8. różnie, ale z reguły kilka godzin dziennie, preferując porę obiadową i weczory

9. w OD byłem raz, w grupie stworzonej ad hoc, byłem absolutnie nieprzygotowany (nie wiedziałem co mam zabrać i czego się spodziewać w środku), mimo że reszta grupy to byli "stali bywalcy OD" to nie przetrwaliśmy 2 ataku. Dlatego odpuściłem sobie OD, aż do czasu wejścia do klanu, gdzie będę mógł liczyć na wsparcie i pomoc ze strony bardziej doświadczonych graczy, którzy powiedzą jak się przygotować.

10. w tej chwili chciałbym postawić głównie na męstwo. Zarabiam nużącą pracą geologa, żeby nie robić expa, kiedy skompletuje cały set chciałbym poświęcić expa na misje, z których wypada coś wartościowego (reputacja, część seta i inne ciekawe) oraz walkę w krystalicznych i na arenie, także wielkie bitwy.

11. gram o różnych porach, raczej wieczory. Co do zasady nie zarywam nocek, jednak jeżeli będzie taka potrzeba, a ja nie będę musiał wstać z samego rana, to jestem w stanie zrobić kawę i posiedzieć jeszcze w grze.

12. nie byłem z żadnym klanie

13. świadomy swoich czynów i będąc w pełni władz umysłowych, kierując się swoim zdrowo-chorym rozsądkiem w pełni akceptuje zasady klanu Legions

 

#63 2010-10-14 14:52:02

rekrutacja

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1.Marcin
   2. 33
   3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=dempsey
   4. ponad 7 miesiecy i  nie gralem na zagranicznych serwerach
   5.7lvl rybak (60 lvl) , czarodziej (116 lvl)
   6. Ujela mnie wasza chec i pomoc innym
   7. nie wspolpracowale ale znam i pozdrawiam;P
   8. w gre gram roznie , kilka godz. dziennie w zaleznosci czy pozwoli na to praca lub rodzina;P
   9. chodzilem na OD z kolega a moj stosunek jest obojetny ( moge i nie musze ;P )
10. mestwo ( jest to rzecz naj .. w grze moim skronym zdaniem ) lecz zbyt pozno sie obudzilem , ale mam
      zamiar to zmienic !
11. gram w roznych godzinach ale nocki nie zarwe ( sory )
12. bylem w klanach (dwoch)
13. jestem swiadom i akceptuje zasady .

 

#64 2010-10-17 18:33:38

Podanie

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Imie :Paweł
Wiek : 30 z małym chakiem :P:P
Link do postaci :http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Mahavatar
jak długo wiec na pl to jest nowa postać poprzednią grałem 9 miesięcy ( info o nicku poprzedniej postaci na prv)
gram na serwerach ( grałem ) angielski ( magmar ) niemiecki ( magmar ) ( około 7 miesiecy na obu gram ale tam sporadycznie )
Składam podanie własnie do was iż wasz klan trzyma się zasad i oraz wielu graczy jest aktywnych prawie zawsze ktoś z klanu jest on line . A i polecał mi go kolega krw71 .........
Znam krw71 i to jest chyba jedyna osoba z którą współpracuje ( mam nadzieję że po wstąpieniu bede z wszystkimi współpracował )
Czas to pojecie względne jak dziecko spi to jestem zawsze ( w dzien ) oraz od 20 każdego wieczora do rana ( najłatwiej zbiera sie roślinki )
Co do OD to nie chodze na tej postaci ( nie wbijam expa idę w męstwo ) ( na wyższym lvl bede chodził w każdą sobote :)
Tak byłem w klanie Pact of Heroes odszedłem z powodu braku zgrania .
Zapoznałem oraz akceptuję zasady panujące w klanie .
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mej prośby Pozdrawiam Paweł.

 

#65 2010-11-15 20:23:36

LIBERATOR10

Rekrut

Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Witam jestem Sławek,mam...lat:),gram okolo 4mc,mam8lvl jestem rybakiemz poziomem178,moj link to:http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=liberator10,myslalem o klanie,jednakze gdy poznalem waszego kolege DARO stwierdzilem ze chyba w koncu znalazlem klan w ktory chcialbym wstapic,gram caly czas,w OD bylem ale bez odpowiednie grupy jest to bez sensu,mestwo caly czas mnie interesuje ale na moim lvl to tylko mozliwe jest w waszym klanie:) , nie bylem w zadnym klanie, jestem swiadomy i akceptuje zasady obowiazujace w waszym klanie.Pozdrawiam liberator10

Offline

 

#66 2010-12-10 12:36:10

Discoverer

Rekrut

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Łukasz
2. 32
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Discoverer
4.W legęde gram od 24.09.2010 i grałem na innych zagranicznych serwerach
5. Lvl 5, Zielarz 48 ,Alchemik     25.
6. Składam podanie do Was, bo potrzebuje klanu, w którym panuje zasada współpracy i pomagania sobie nawzajem.
7. Z Klanu Legions współpracuje od samego początku z Harrald który jest dla mnie nauczycielem wskazującym, Która drogą mam podążać aby móc się rozwijać i dobrze się bawić, miałem również kontakty handlowe z -Tygrysica-
8. Z reguły poświęcam codziennie ok 2 godzin z oczywiście pewnymi wyjątkami gdzie spędzam i więcej czasu, aby dokończyć rozpoczęte zadanie jak również są dni, w których w ogóle się nie loguje bo nie mam czasu, w pracy jak mam wolną chwile to zbieram kwiatki i robie elki, ponieważ walki mam zablokowane.
9. W OD byłem 2 razy, za każdym razem starałem się skompletować grupę, z którą mam pewność, że współpraca będzie na najwyższym poziomie, w tej chwili nalezę do klanu, w którym brakuje chęci współpracy grupowej, co jest jedną z przyczyn do zmiany
10. Męstwo jest dla mnie bardzo ważne i staram się w każdej możliwej chwili wchodzić na CC
11. Przeważnie gram od godziny 19, i jeżeli zaczynam jakieś zadanie to gram do końca i nieopuszczam nikogo do końca.
12. W tej chwili jestem w klanie Halistorm, ale jak już wcześniej wpominałem potrzbuje klanu w którym się współpracuje dla wspólnego dobra.
13. Jestem świadom zasad obowiązujących w Klanie Legions oraz je akceptuje

Offline

 

#67 2010-12-17 19:18:12

Galaxyman

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1.Marcin
2.14
3.http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Galaxyman
4.gram 6 miesięcy 14 dni lecz 4 miesiące miałem przerwy lecz to się nie powtórzy i nie grałem na innych serwerach.
5.Lvl-4 Zielarz-50 alchemik-14
6.Składam podanie wam ponieważ staram się iść w drogę męstwa a nie expa podobnie jak wszyscy wasi członkowie, a po za tym lubię dobrą zabawę w zorganizowanej grupie.
7Niestety nigdy nie współpracowałem z waszym klanem byłem tylko na kilku wielkich bitwach gdzie byli wasi członkowie.
8.Przeważnie gram około 3-5 godzin dziennie lecz nie raz jest tak że mniej a nie raz więcej.
9.Byłem w OD 4 albo 5 razy na Fantomie trupa lecz grupa z którą byłem mnie oszukała.Wyprawy na OD i inne instancje to jeden z powodów dla których chciałbym dojść do klanu.
10.Męstwo jak już wyżej powiedziałem jest dla mnie ważne.
11.Gram przeważnie od 15-16 do 20 -21 lecz jeśli trzeba zostanę dłużej.
12.Byłem w klanie lecz odstąpiłem od niego ponieważ był to klan niezgrany i posiadał bardzo mało członków.
13.Zapoznałem się z zasadami i je akceptuje.
Proszę o rozpatrzenie mojego podania.

 

#68 2010-12-28 11:37:03

Yggr

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1 Marek
2 33
3 http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Yggr
4 jakieś 2mce
5 3lvl zielarz 29 alchemik24
6 szukam dobrego klanu w którym będę miał możliwość rozwoju i współpracy na odpowiednim poziomie
7 milena nieduża współpraca ale była
8 2-3h, w pracy nie da rady,
9 w OD nie byłem ponieważ nie znalazłem grupy
10 pracuje nad tym w miarę możliwości, robię teraz 3 CC z rzędu ale szybciej przybywa jednak skalpów
11 19-23 nocki niestety tylko w weekendy (praca)
12 nie ponieważ uważam że ciężko znaleźć dobry klan
13 tak

 

#69 2011-01-15 16:44:39

Perun

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Mirek
2. 29
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Perun
4. 11 miesięcy
5. 6lev, zielarz, alchemik, kat
6. otrzymałem zaproszenie (konkretna ekipa + chęć wspólnej walki)
7. WildcaT, MadCow
8. ok 4h dziennie( gram tylko po pracy )
9. strata czasu i pieniędzy (kiedyś czyściłem OD z BZ teraz już to się nie kalkuluje)
10. Męstwo jest na + ale rozwijać je planuję dopiero po zakupie szankary (niewiele już brakuje)
11. gram od ok 18 do 22-23 (soboty i niedziele dłużej)
12. tak
13. tak
14. jestem siewcą zła  więc trudno unikąć konfliktów ale raczej nie mam z kimś osobistej zadry z graczy liczącym się na arenie walki (+ konflikty ze złodziejami dropów tego nie da się uniknąć)

 

#70 2011-01-15 16:50:51

Kogut

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1) Robert
2) 31
3)http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Kogut
4)6 miesięcy 10dni
5)5lev zielarz i alchemik uzdrowiciel
6)Szukam zgranej ekipy
7) Nie
8)3-4 h gram też w pracy ale wtedy staram się tylko kosić rośliny
9) nie byłem jeszcze w OD
10)Jestem nastawiony głównie na męstwo niestety wraz z 5 lev chodzenie na cc i płaski zostało wstrzymane do czasu zakupu BZ
11)pracuje na 3 zmiany więc gram o różnych porach- zdarzało się siedzieć ponad miarę przyzwoitości
12)nie
13) tak
14)nie

 

#71 2011-01-15 17:44:14

Coma

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Sabina
2. 18
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Coma
4. 11 miesięcy
5. 5lvl, geolog, jubiler, uzdrowiciel
6. szukam dobrej i zgranej ekipy
7. nie
8. gram wieczorami, około 4h
9. byłam w OD ale już nie zamierzam
10. zamierzam podnosić swoje męstwo ale nie w najbliższym czasie
11. gram ok od 17 do 21, w weekend zdarza się zarwać nockę
12. nie
13. tak
14. nie

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl