Klan Legions

Klan Legions - Legenda: Wojna Smoków


#31 2010-04-01 15:14:08

Samm1

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Witam....
33 letnia Jenny
http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Good%20Devil
obecna postacią gram półtora  miesiąca... kiedyś byłam tez człowiekiem...ale ponieważ magmar jest wyższa forma ewolucji..wybrałam magmara ...mam tez postać na angielskim serwerze ... na którym gram...o wiele dłużej.... obecnie jestem wojownikiem na 4lvlu ( ale to się szybko zmieni bo mam 99,23%)...zielarz - alchemik...
Słyszałam o klanie same superlatywy..pozatym często gram z jednym z członków klanu ... mam tu kilku znajomych )
Gram dość często i długo...  może nawet za długo
Stosunek do OD ...trudno określić...na razie najważniejsze były jaskinie..ale znam ten obiekt i na 5 Lvlu będzie to moje ulubione miejsce
Nie miałam jeszcze klanu wśród magmarow ...
Co do gry nocą... czasem gram do pozna właściwie chyba do nocy -ale tej przyzwoitej pory(ok pierwszej kończę) ..jednak zarwanie nocy to poważna sprawa w moim wieku .... może doprowadzić do przespanego dnia...i zero gry wtedy wiec raczej tego się wystrzegam...
Z regulaminem się zapoznałam i myślę ze jest OK
Musze dodać..ze gram dla przyjemności... wiec jeśli w tym klanie jest tak milo jak to słyszałam to jest to właściwe miejsce gdzie powinnam napisać )
Pozdrowionka dla Wszystkich graczy ...
Ps -Tygrysica- to moja młodsza cool siostra...

 

#32 2010-04-14 20:52:47

wasyl2207

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Imię  Jarek
2. Wiek 34
3. Link do gry http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=wasyl2207
4. Jak długo grasz w Legendę? Czy grałeś/-łaś wcześniej na zagranicznych serwerach?

Gram 3mies i 14dni nie gralem na innych serwerach

5. Lvl Twojej postaci w grze oraz profesje wybrane przez Ciebie.

http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=wasyl2207


6. Czemu składasz podanie właśnie do nas? Czemu chcesz do nas dołączyć?

Wasz klan i ludzie w nim są pomocni i z wysoką kulturą

7. Czy znasz czy współpracowałeś już z kimś z Klanu Legions? Tak
8. Jak dużo czasu dziennie poświęcasz na grę? Jeśli pracujesz to czy grasz również w pracy czy tylko wtedy, gdy nie pracujesz?

Gram praktycznie caly dzień jak jestem w pracy gra żona

9. Jaki jest Twój stosunek do Opuszczonego Domu? (Czy byłeś/-łaś tam w ogóle? Czy często tam chodzisz? Jeśli tak w jakim celu? Z kim idziesz do OD? Czy masz stałą grupę i etc)

Chodze do OD przeważnie z bratem i bratową

10. W jakich godzinach grasz? Czy jesteś w stanie zarwać czasem nockę, aby dokończyć wspólne granie?
Można powiedzieć od rana do pozna

11. Czy byłeś/-aś już wcześniej w jakimś innym klanie? nie
12. Czy jesteś świadomy/-a zasad obowiązujących w Klanie Legions oraz czy je akceptujesz?
Jestem swiadomy i akceptuje

 

#33 2010-04-15 21:28:49

Podanie o przyjęcie.

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Adam ale wole nick-a

2. zaledwie 28 wiosenek

3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=rumcays

     Co ja będę pisał odpowiedzi na pytania:). Większość odpowiedzi jest w profilu (link podany). Nie mam grupy na OD, byłem kilka razy o czym świadczy zbroja.

     Gram jak tylko mogę, a że pracuje w różnych godzinach, a czasami wcale to i potrafię nawet i 15h dziennie siedzieć, ale czasami jest tak, że mam telefon i muszę być w 15 minut gotowy do wyjazdu. Jednak w większości wiem o wyjazdach.

     Nie bylem w innym klanie, a do Waszego chciałbym dołączyć ponieważ widziałem kilka waszych akcji chodzi o pomoc innym członkom klanu w sytuacjach które tego wymagały.

    Jestem świadomym obywatelem świata i akceptuje zasady panujące w klanie:).

                                                                                                      Z poważaniem
                                                                                                     
                                                                                                    Magmar Rumcays

 

#34 2010-04-20 14:58:36

 el-kozik

Rekrut

5193065
Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Łukasz
2. 25 jeszcze
3. http://warofdragons.wp.pl/user_info.php?nick=el-kozik
4. Gram w legendę ponad 4 miesiące, nie grałem wcześniej na innych serwerach to jest mój pierwszy
5. Lvl 5 postaci, Profesje:  geolog 71, jubiler39, włamywacz 11,
6. Długo się zastanawiałem nad wyborem klanu, szukałem dobrego klanu, w którym mogę się przydać jak również klanu, który pomoże mi w rozwoju. Sam pomagam innym graczom jak mogę, a i ja czasami potrzebuje pomocy. Podobają mi się założenia klanu.
7. Nie miałem okazji współpracować z klanu natomiast niewykluczone, że ktoś mi pomagał albo ja jemu. Nie sposób zapamiętać wszystkich.
8. Poświęcam kilka godzin dziennie na grę, czasami (o ile jest to możliwe gram w pracy), ale nie zawsze jest okazja żebym mógł coś więcej robić niż zbieranie surowców.
9. Byłem kilka razy w OD, we wszystkich wypadach chodziło o wyciągnięcie zielonych części zbroi, nie mam stałej grupy na OD, chciałbym aby moje wypady na OD były regularne.
10. Trudno określić sztywne godziny grania, w zależności jak jestem w domu. Co do nocek to w szczególnych wypadkach myślę, że da się zrobić.
11.  Nie, nie byłem w innym klanie ten byłby moim pierwszym
12. Jeśli chodzi o zasady umieszczone na forum i w grze, to tak zapoznałem się i akceptuję.

Ostatnio edytowany przez el-kozik (2010-04-20 15:16:53)

Offline

 

#35 2010-04-24 22:30:05

podanie - Nandi

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Imię: Paweł

2. Wiek: 24 lata

3. Link do gry
http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Nandi

4. Jak długo grasz w Legendę? Czy grałeś/-łaś wcześniej na zagranicznych serwerach?
12 dni

5. Lvl Twojej postaci w grze oraz profesje wybrane przez Ciebie.
Aktualny lvl to 4, zas co do profesji do dzis mialem geolog/jubiler 50/33 i postanowilem ja wymienic na rybak/czarodziej ta druga wydaje mi sie bardziej perespektywiczna zas profitow z jubilera poza handlem pylkami nie moglem dostrzec.

6. Czemu składasz podanie właśnie do nas? Czemu chcesz do nas dołączyć?
Widzialem kilka osob z Waszego klanu w akcji i naprawde mi zaimponowal poziom przez nich prezentowany, mam nadzieje ze kiedys moj bedzie podobny

7. Czy znasz czy współpracowałeś już z kimś z Klanu Legions?
Mozliwe ze tak, spora ilosc pylkow sprzedawalem, jednakze nikogo z nicku nie potrafie wymienic.

8. Jak dużo czasu dziennie poświęcasz na grę? Jeśli pracujesz to czy grasz również w pracy czy tylko wtedy, gdy nie pracujesz?
Przez pierwsze 11 dni gry gralem po 12+ H, co do przyszlosci tego nie wiem, wszystko zalezy od tego czy bede mial z kim i dla kogo grac )

9. Jaki jest Twój stosunek do Opuszczonego Domu? (Czy byłeś/-łaś tam w ogóle? Czy często tam chodzisz? Jeśli tak w jakim celu? Z kim idziesz do OD? Czy masz stałą grupę i etc)
Na chwile obecna niestety nie moge pochwalic sie uczestniczeniem w wyprawie do OD, jednakze przygotowania do tej wyprawy rozpoczelem wg wzoru z ogolnego forum gry )

10. W jakich godzinach grasz? Czy jesteś w stanie zarwać czasem nockę, aby dokończyć wspólne granie?
przewaznie od 12 do 24 +/-2h Zas co do nocki mysle ze gra do 4-5 nad ranem nie byla by zadnym problemem

11. Czy byłeś/-aś już wcześniej w jakimś innym klanie?
Nie

12. Czy jesteś świadomy/-a zasad obowiązujących w Klanie Legions oraz czy je akceptujesz?
tak
(PRZED ZŁOŻENIEM PODANIE PRZECZYTAJ ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W NASZYM KLANIE)

ps zdaje sobie sprawe z tego ze Wasz klan jest na zaaawansowanym poziomie w stosunku do mej osoby, jednakze z checia chcial bym wstapic w wasze szeregi i w jak najszybszym tepie uzupelnic moje braki w technice oraz taktyce gry. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam Pawel (Nandi)

 

#36 2010-04-26 22:19:14

podanie - Stara Dusza

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. JArek
2. 32
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Stara+Dusza
4. Gram od 3 tygodni i szybko się uczę xD
5. 4lvl, geolog, jubiler, na 6 lvl kat
6. -aniolek- mnie zmolestował xD a na serio szukam klanu głównie do jaskiń i OD. widziałem parę razy klanowiczy w akcji i stąd decyzja.
7. -aniolek- parokrotnie szaleliśmy w Jaskiniach
8. Praktycznie od pon do pt od 8 do 16 plus wieczory, noce. Weekendy są dla rodziny więc różnie to bywa
9. OD to nr 1 na liście moich życzę. Nie byłem, ale obczytałem się sporo i chcę chodzić jak najczęściej. Solo marne szanse więc stąd też i podanie.
10. Czasami siedzę do 2-3 w nocy, ale rano wstaję do pracy więc pewnie nie będzie to regułą
11. Nie byłem w żadnym klanie. Nie w tej grze.
12. Jestem w pełni świadomy praw i obowiązków klanowych xD

 

#37 2010-05-03 18:37:08

Podanie o przyjęcie

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Jestem Sławek, mam 21 lat.
http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=MastaHa

     W Legendę gram już 4 i pół miesiąca, jest to mój pierwszy serwer w tej grze, nie grałem na innych.
Osiągnąłem 5 lvl, a wybrane przeze mnie profesje to: zielarz oraz alchemik.
Składam podanie do Was, z uwagi na fakt iż Legenda jest grą przeznaczoną do współpracy grupowej, a jako, że uważam Was za solidny klan postanowiłem złożyć podanie właśnie do Was. W klanie ważne jest dla mnie zgranie, dojrzali i pomocni gracze oraz odpowiednia władza, która potrafi poprowadzić klan do sukcesu. Ja sam chętnie się do tego przyczynię.
     Jakiś czas temu współpracowałem z MadCow, ale to chyba już zamierzchłe czasy:) Nie był jeszcze wtedy mentorem.
     Na grę poświęcam dziennie minimum 2 godziny dziennie. Gram zwykle po 17, z uwagi na fakt, że wtedy wracam z pracy. W pracy nie gram, gdyż pełnię dość odpowiedzialną funkcję i staram się solidnie spełniać powierzone mi obowiązki.
     Jeśli chodzi o OD to staram się go odwiedzać w miarę możliwości, które niestety nie zawsze istnieją, gdyż trudno jest znaleźć odpowiednią grupę, zwłaszcza, że już raz zostałem oszukany. Bardzo niewiele punktów reputacji martwiaków mi brakuje do uzyskania pierwszego medalu. Jeśli do Was dołączę, chętnie będę tam uczęszczał wraz z członkami klanu.
     Gram tak jak napisałem wcześniej po 17, jeśli zaś chodzi o zarwanie nocki, to jest to dla mnie dość uciążliwe, więc raczej wolę pograć do późnego wieczoru niż zarywać nockę.
Nie byłem w żadnym klanie, dołączając do jakiegoś klanu staram się to robić odpowiedzialnie, aby potem nie żałować swojej decyzji. Zapoznałem się z zasadami - akceptuje je.

Pozdrawiam, MastaHa

 

#38 2010-05-10 19:29:29

podanie

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Wanda
wiek ruchomy
http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Rainn
pytania czy znasz????osobiscie niestety nie:(
czy gralam???hymmm jakos tak wyszlo
angielskim sie bawie jakby cos:P
OD tam ciemno i kosciki strasza:(
reszty pytan nie pamietam..............skleroza
a gram jak mam czas o roznych porach jak ciekawa misja moge posiedziec
uuuuuuuuuuuuuuuuf
P.S
niecierpie takich pisemek!

 

#39 2010-05-22 22:44:36

podanie ...

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Jarek
Wiek 32
http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=yooko29
hehe juz 5 miesiecy ale to zlecialo ....nie gralem na innych serwerach
hmm....http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=yooko29 a poza tym jeszcze siewcy... troszeczke
Bo swietnie uklada mi sie wspolpraca z waszym klanem
Tak
Gram po pracy niestety w pracy nie moge ghrrrrr.....
Bylem Chodze I Bede Chodzil
Obecnie pionki z Galma ..Z Malaplok smigamy tak zeby bylo ciekawie
teraz gram po 15 tej.. a noc jak mus to mus ...
http://warofdragons.pl/clan_info.php?clan_id=185 sa ok
tak akceptuje

 

#40 2010-05-22 22:44:45

Podanie

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Mam na imię Agnieszka, 28 wiosen już przeżyłam
Link do gry:  http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=malaplok
W Legendę gram 4 miesiące 26 dni. Nie grałam wcześniej na zagranicznych serwerach.
Podanie składam właśnie do was bo świetnie układa mi się współpraca z osobami z waszego klanu zwłaszcza z wasyl2207.
Gram codziennie po 16-tej, w pracy rzadko zaglądam do gry. Nocki zarywam ze względu na pracę tylko w weekendy.
Jaki jest Twój stosunek do Opuszczonego Domu? Większość mojego wyposażenia pochodzi z OD, obecnie chodzę na Galma po pionki.
Dotąd należałam do klanu "Home Of Once Brave". Swietni ludzie, napewno nadal będę z nimi współpracować.

Świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uups to nie to
Oczywiście regulamin przeczytałam i akceptuję.

 

#41 2010-05-31 13:27:42

Podanie

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Ewelina
2. 21 lat
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Dajana
4. W Legendę gram 6miesięcy, wcześniej nie grałam wogóle
5.  posiadam Lvl 5,  moje zawody: zielarz 65 poziom mistrzostwa i alchemik 28 poziom mistrzostwa.
6. Składam podanie do Was ponieważ mój klan do którego obecnie należę jest bardzo niezgrany, jest tylko może ze 3 osoby kóre lepiej poznałam i się z nimi dogaduje i pomoagamy sobie, poza tym z tymi sprawami ktucho nie wspominając jak krucho jest ze współpracą, a znam jedną osobę z Waszego klanu a mianowicie krw71.
7. jeśli chodzi o współpracę to nie miałam przyjemności jeszcze ale bardzo bym chciała zacząć ową współpracę:)
8. z moim czasem bywa różnie, gram dość często: ok 3dni w tyg oprócz tygodni w których mam szkołę i egzaminy. czasem gram cały dzień innym razem niestety tylko pół.to już zależy od sytuacji...
9. byłam w OD choć nie umiem sprecyzować ile razy, nie mam grupy zorganizowanej z którą mogłabym się wybierać choć nie ukrywam że mnie tam nie specjalnie ciągnie.
10.Przykro mi raczej nie zarywam nocek żeby dokończyć grę. godziny grania to są ranne ale nie zawsze.
11. obecnie jeszcze należe do klanu Wave death ale nie jestem zadowolona
12. jestem świadoma i je  akceptuje:)

 

#42 2010-06-06 11:17:08

podanie

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. PAweł   
2. 23
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Sepuku
4. ta postacia gfram 5 dni. mam jednak 2 postac, ale gfralem na niejh z przerwa. po prau mies\iacacjh cjhce wrocic do fgry
5. lvl 4. profesji na razie nie mam, korzystam ile sie da z eksperymentalnegfo kata. ale na pewno chjce pomachac trochje wedka i poczarowac
6. mysle ze dolaczenie do was da mi szanse na szybszy rozwoj oraz zawocuje wspaniala wspolpraca. mysle ze nie bede odstawal od reszty klanowiczow
7. wlasnie siedze w jaskiniachj z rumcaysem brodaczem i wasylem76
8. 18-24 w czasie pracy niestety nie mam mozliwosci. w weekendy mogfe byc dostepny 24/ dobe:)
9. bylem ale nie ta postacia:) chcialbym chodzic tam jak najczesciej a bycie w klanie umozliwia to.
10. 18-24 jestem na pewno moge przedluzyc do 2 no i to ile bedzie potrzebne na dokonczenie misji badz czegokolwiek. pozniej niestety praca zmusza abym polozyl sie spac. wyjatkiem sa weekendy
11. nie
12. swiadomy jestem, przeczytalem dokladnie

 

#43 2010-06-06 19:57:09

Jozin

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Imię - Rodryg
2. Wiek - 28l/ niestety
3. Link do gry : http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Jozin
4. Jak długo grasz w Legendę? Czy grałeś/-łaś wcześniej na zagranicznych serwerach? nie, to jest mój debiut, gram tydzień (niecały - przynajmniej szczery jestem )
5. Lvl Twojej postaci w grze oraz profesje wybrane przez Ciebie. 3 LVL, zielarz, alchemik
6. Czemu składasz podanie właśnie do nas? Czemu chcesz do nas dołączyć? 2 osoby pomogły mi w grze więc myślę, że warto nosić Wasze barwy
7. Czy znasz czy współpracowałeś już z kimś z Klanu Legions? j.w. ino nicków nie pamiętam tylko crest został mi w głowie
8. Jak dużo czasu dziennie poświęcasz na grę? Jeśli pracujesz to czy grasz również w pracy czy tylko wtedy, gdy nie pracujesz? ok 7-10h dziennie, w pracy również gram bo mam takie mozliwości
9. Jaki jest Twój stosunek do Opuszczonego Domu? (Czy byłeś/-łaś tam w ogóle? Czy często tam chodzisz? Jeśli tak w jakim celu? Z kim idziesz do OD? Czy masz stałą grupę i etc) jeszcze w OD nie byłem ale wiem, że to miejsce jest głównym źródłem wyposażenia postaci i na pewno nie omieszkam spędzić tak kilkudziesięciu pracowitych godzin
10. W jakich godzinach grasz? Czy jesteś w stanie zarwać czasem nockę, aby dokończyć wspólne granie? czasami śpię, ale od ok 10 do 4 rano można mnie wywołać do kompa i nie bedzie problemu
11. Czy byłeś/-aś już wcześniej w jakimś innym klanie? jeszcze nie miałem tej przyjemności
12. Czy jesteś świadomy/-a zasad obowiązujących w Klanie Legions oraz czy je akceptujesz? inaczej bym się nie produkował

(PRZED ZŁOŻENIEM PODANIE PRZECZYTAJ ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W NASZYM KLANIE)

 

#44 2010-06-12 12:32:18

Boskimisiek

Legionista

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Darek
46
http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Boskimisio
1 miesiąc 21 dni, nie nie grałem
5lvl rybak 89 czarodziej 53
bardzo fajne info o gildii, tak jak obserwuje grę, ludzie z gildii rozsadni
tylko raz i krótko ale podobalo mi się z MadCow
2-5 godzin, również w pracy ale wtedy tylko rybki łowię
byłem 2 razy na fantomie, podoba mi sie, nie mam niestety żadnej ekipy, szachy fajna rzecz
różnie gram, z nocką kłopot bo to i wiek i żona marudzi
nie nie byłem
czytałem i akceptuje

Offline

 

#45 2010-06-19 16:40:14

uzi1

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1.Mam na imię Grzegorz                                                                                                                           2.wiek dorosły:)) 45lat                                                                                                                             3. link  http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=uzi1                                                                              4.W obecnej postaci 19 dni wcześniej grałem jako uzi3 zlikwidowałem gdyż postanowiłem pójść w męstwo poprzednio prawie 4 m-ce i 5lvl                                                                                                                 5.lvl4 40% doświadczenia wojownik.Zawody zielarz alchemik niestety nie rozwinięte gdyż od 3 lvl praktycznie bylem w jaskiniach                                                                                                                                   6.Przeglądając info różnych klanów ten klan wydaje mi się konkretny,nastawiony na grę,pomocny nowym graczom oraz klanowiczom                                                                                                                       7.Gram bardzo często tzn 2-4 godz dziennie nocki raczej nie wchodzą w grę po prostu nie mieszkam sam a komputer mam tam gdzie śpi moja mama i jej przeszkadza jak za długo siedzę                                            8.W OD byłem raz chętnie bym chodził tam częściej                                                                                    9.W innym klanie byłem postanowiłem sobie że zacznę dopiero szukać gdy zdobędę WOJOWNIKA                  10.zasady i regulamin czytałem i zgadzam się z nim w pełni                                                                        Czekam na odpowiedż

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldoberman sprzedam materace hilding zaproszenia-komunijne-dla-chlopca.eu