Klan Legions

Klan Legions - Legenda: Wojna Smoków


#1 2010-01-27 11:53:26

MadCow

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 54
Punktów :   

Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Imię
2. Wiek
3. Link do gry, do swojej postaci
4. Jak długo grasz w Legendę? Czy grałeś/-łaś wcześniej na zagranicznych serwerach?
5. Lvl Twojej postaci w grze oraz profesje wybrane przez Ciebie.
6. Czemu składasz podanie właśnie do nas? Czemu chcesz do nas dołączyć?
7. Czy znasz kogoś, czy współpracowałeś już z kimś z Klanu Legions?
8. Jak dużo czasu dziennie poświęcasz na grę? Orientacyjnie. Jeśli pracujesz to czy grasz również w pracy czy tylko wtedy, gdy nie pracujesz?
9. Jaki jest Twój stosunek do Opuszczonego Domu? (Czy byłeś/-łaś tam w ogóle? Czy często tam chodzisz? Jeśli tak w jakim celu? Z kim idziesz do OD? Czy masz stałą grupę i etc)
10. Jaki jest Twoj stosunek do mestwa? Jak to widzisz, czy zamierzasz je zbierac?
11. W jakich godzinach grasz? Czy jesteś w stanie zarwać czasem nockę (do granic przyzwoitosci), aby dokończyć wspólne granie?
12. Czy byłeś/-aś już wcześniej w jakimś innym klanie?
13. Czy jesteś świadomy/-a zasad obowiązujących w Klanie Legions oraz czy je akceptujesz?
14. Czy jesteś w konflikcie z jakimś graczem?

(PRZED ZŁOŻENIEM PODANIE PRZECZYTAJ ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W NASZYM KLANIE)

Offline

 

#2 2010-01-29 02:23:43

killergirl

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Witam,

Mam na imie Malgorzata mam 20 lat. Link do gry jest nastepojacy
http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=killergirl
W legende wojna smokow gram 1 miesiac i 27 dni. Spodobala mi sie wasza informacia - ktora reprezentuje was klan. Znikim nie wspolpracuje z klanu Legions gram jak mam wolny czas ale zazwyczaj gra mnie wciagla.
Chodze do opuszczonego domu ,nie mam jeszcze grupy ale najchentniej chcialabym chodzic z klanem.
Gram od godziny 15 - a poten naprawde zalezy do ktorej. Jestem w stanie zerwac cala nocke.
Tak bylam w innym clanie ale zrezygnowalam poniewasz przewodca zostal zaaresztowany i siedzi w wiezieniu.
Jestem swiadoma i Akceptuje zasady obowjazujace w clanie.


Pozdrawiam
Killergirl
PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#3 2010-02-02 11:35:25

Suzi500

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Witam,
Nazywam się Paweł 29lat,
http://www.warofdragons.pl/user_info.php?nick=Suzi500
gram 18 dni... i już sie uzależniłem...
grałem wcześniej w inne gry i wiem co znaczą grupowe akcje więc nie jest mi to straszne
siedzę kiedy tylko mogę... przeważnie z samego rana... a potem po 18... do oporu

aktualnie 4 lvl, ale jako stały bywalec jaskiń myślę że sie to szybko zmieni...
profesje - geolog 45 , jubiler... 30

Przeglądałem wiele klanów ale dopiero ten zatrzymał mój wzrok na dłuzej...
widzę dużą grupę, big boss mówi że jest zgrana... czego wiecej chcieć

w OD byłem, generalnie na akcje chodze w grupie... poznałem kilku dobrych graczy na jaskiniach i staram się by grupa była sprawdzona... w końcu od tego zależy sukces misji
Z klanu nikogo nie znam... jeszcze

co do regulaminu to oczywiście OK

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#4 2010-02-04 21:56:05

Baal Chanan

Rekrut

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Na imię ma Michał, mam 22 lata
http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Baal+Chanan
Gram jakieś 21 dni Nie zdażyło mi się wcześniej grać na innych serwerach.
Obecnie 5 poziom, rybak 49, czarodziej 28
Kiedyś trzeba się gdzies zaczepić i myśle że Wasz kan właśnie jest takim miejscem
Gram różnie ale przeważnie jestem od 10-11 z przerwami do 23 a czasmi zdarza ze zasiedzę się dłużej
W OD byłem tylko kilka razy niestety grupy nie były najmocniejsza wiec wychodziłem z tamtąd na tarczy:(
Nie byłem w żadnym klanie.
Z regulaminem sie zapoznałem i akceptuję go

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

Offline

 

#5 2010-02-07 15:44:56

Mavrick

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1) Kamil.
2) Mam 24 lata.
3) http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Mavrick (Posiadam 4 elementy z zestawu mroczny).
4) Gram 2 miesiące.
5) Aktualnie 5 lvl - profesje: geolog 49, jubiler 25.
6) Zdarzyło mi sie współpracować z niektórymi członkami z klanu - współpraca przebiegała bardzo dobrze, sądze, że podobnie bedzie w klanie. Poza tym sądze, że w klanie jest zgrana grupa ludzi, która zna sie na grze i wie do czego zmierza - chciałbym należeć do tej grupy.
7) Współpracowałem z S1piryt  i Bombat.
8) Ciężko mi sprecyzować, ile to jest dziennie, gdyż zależne to jest od mojej pracy. Najmniej poswieca 1,5 do 2h a najwiecej - to tu chyba nie ma granic, jak mam wolny dzien od pracy to moge przegrac prawie cały dzien. Takich dni w miesiącu mam przynajmiej 10.
9) Chodze do OD, moj stosunek do niego jest taki, że każdy kto chce coś osiągnąc tutaj, musi tam bywać tak często jak tylko sie da. Nie mam grupy z którą chodzę, dlatego równiez chce dolaczyc do klanu zeby nie byc narazony na ryzyko trafienia na osoby zupelnie nie przygotowane do wejscia do OD, co zdarzało mi sie w przeszłosci.
10) Godziny są bardzo zróżnicowane, juz niejedna nocke zerwałem na grze.
11) Nie byłem, zainteresował mnie ten klan i składam pierwsze podanie.
12) Jestem świadomy i je akceptuje.

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#6 2010-02-08 18:30:16

MadCow

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 54
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Dziekuje za wszystkie podania zlozone dotychczas. Wspolnie z Rekrutantem przyjrzelismy sie nim i decyzje juz zapadly. Zaproszenia dla wybranych osob sa w drodze Witamy w naszym Klanie

Offline

 

#7 2010-02-09 02:27:34

esQdo

Rekrut

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Sergiusz
2. 21lat
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=esQdo
4. nie gralem to jest moja 1 postac a gram od ponad miesiaca
5. LvL 4 profesja zielarz alchemik
6. w klanie jest duzo wyzszych lvl niz moj oplaty nie sa wysokie a poniewaz chce zeby moja postac byla coraz lepsza nie ma lepszej opcji niz granie z doswiadczonymi graczami
7.nie zdazylo sie jeszcze
8. gram kiedy mam taka chec raz dziennie conajmiej
9. niestety nie mam z kim tam chodzic co wkrotce moze sie zmienic
10. czesto zarywam nocki nikt wtedy nie przeszkadza
11. nie
12. tak

PODANIE ODRZUCONE

Offline

 

#8 2010-02-10 23:31:59

Qa - podanie

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Witam!

1) Imię
Mam na imię Adrian

2) Wiek
Mój wiek: 24 lata

3) Link do gry
Moja postać: http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Qa

4) Jak długo grasz w Legendę? Czy grałeś/-łaś wcześniej na zagranicznych serwerach?
Nie grałem wcześniej na zagranicznych serwerach. Moja przygoda z War of Dragons zaczęła się na polskim serwerze i trwa już ponad dwa miesiące.

5) Lvl Twojej postaci w grze oraz profesje wybrane przez Ciebie.
Moja postać ma 6 poziom oraz posiada zawód geologa i jubilera, w przyszłości dojdzie również zawód kata.

6-7) Czemu składasz podanie właśnie do nas? Czemu chcesz do nas dołączyć? Czy znasz czy współpracowałeś już z kimś z Klanu Legions?
Podanie składam w odpowiedzi na propozycję lidera klanu, gdyż bardzo miło współpracowało mi się z członkami Klanu Legions podczas zbierania magicznej gliny na glinianych golemach.

8) Jak dużo czasu dziennie poświęcasz na grę? Jeśli pracujesz to czy grasz również w pracy czy tylko wtedy, gdy nie pracujesz?
Grze poświęcam praktycznie każdą wolną chwilę, chwilowo nie pracuję więc gram dość często, a czy będę grac w pracy trudno jest mi powiedzieć bo może okazać się że nie będę mieć takiej możliwości.

9) Jaki jest Twój stosunek do Opuszczonego Domu? (Czy byłeś/-łaś tam w ogóle? Czy często tam chodzisz? Jeśli tak w jakim celu? Z kim idziesz do OD? Czy masz stałą grupę i etc)
Lubię chodzić do Opuszczonego Domu gdy tylko mnie na to stać, jednak znane są mi tylko łatwiejsze bossy (Fantom, Rewrót i Galmachar) z uwagi na to, że odwiedzam OD we dwójkę jedynie z przyjacielem i niestety jeszcze nie posiadamy odpowiedniej reputacji miasta na moroki Iguaranów, a z tygrysami wiadomo głębiej się lepiej we dwójkę nie zapuszczać. Chodziliśmy często, a mianowicie gdy tylko instancja była dostępna. Celem wypadów do OD była broń z zestawu oraz niszczenie przedmiotów na kryształy, w przyszłości szachy.

10) W jakich godzinach grasz? Czy jesteś w stanie zarwać czasem nockę, aby dokończyć wspólne granie?
Na razie jestem w stanie grac o każdej porze, chyba że coś wypadnie, gram też bardzo często w nocy ze względu na to, że nocą znacznie łatwiej się gra, możliwość zbierania surowców jest o wiele większa i szansa na nieproszone potworki podczas walki jest mniejsza , a więc spokojnie mogę kończyć grę późną nocą.

11) Czy byłeś/-aś już wcześniej w jakimś innym klanie?
Nie, jeszcze nie byłem w żadnym klanie.

12) Czy jesteś świadomy/-a zasad obowiązujących w Klanie Legions oraz czy je akceptujesz?
Oczywiście zapoznałem się z zasadami panującymi w Klanie Legions i w pełni je akceptuję.

Pozdrawiam!

GRACZ ZREZYGNOWAŁ Z GRY W NASZYM KLANIE - PODANIE ODRZUCONE

 

#9 2010-02-12 11:58:37

olek

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Witam Mam na imie Olek,  mam 14 Lat , mój link to:http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=olektokarz, niegralem wczesniej na innych serwerach   , gram ponad miesiąc , mam 3 lvl zaczynam zawód zielarza i alchemika , wczesniej mialem zawód geologa ale zrezygnowalem z jego , składam do was podanie , bo wiele o was słyszalem , i wiem ze jesteście uczciwym klanem , staram sie poświecać każdą wolną chwile do gry ,na OD rzadko chodze , ale wiem co tam robic, gram w różnych odstepach czasowych ale często siedze wieczorem kilka h , nie bylem wczesniej w klanie  i jestem swiadom zasad !  i je akceptuje

PODANIE ODRZUCONE

 

#10 2010-02-12 12:20:28

Podanie

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1) Krzysiek
2) 19 Lat
3) http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Katiuszkin
4) Nie gralem wczesniej na zagranicznych serwerach.
5) 4 Lvl i do tego Zielarz (45lvl) Alchemik (27lvl)
6-7) Znam i Bardzo czesto wspolp-racuje z graczem Mavrick wiec automatycznie jesli dojde tworzy sie grupa klanu i mozliwosc pomocy
8) Potrafie poswięcic nawet kilka godzin dziennie gdy jest tylko taka mozliwosc
9) nie bylem nigdy w OD ale jezeli byla by tylko mozliwosc bardzo chetnie wybral bym sie poniewaz brakuje mi ekwipunku (zbieram Kata )
10) Godziny gry u mnie sa praktycznie nieokreslone... zdarza mi sie grac od 8 rano albo np. od 21... nocka to tez nie problem
11) Nie bylem wczesniej w zadnym innym klanie
12) Jestem świadomy zasad i rozumiem je

GRACZ W INNYM KLANIE - PODANIE ODRZUCONE

 

#11 2010-02-13 01:13:58

max73

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Witam
Piotrek
lat 31
link do gry http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=max73
Gram od6 dni grałem wczesniej w Khan Wars i mysle ze wiem na czym polega wspołpraca w klanie
lvl 4 profesja geolog 
Składam podanie do Waszego klanu bo gra w grupie jest ciekawsza
Nie nie znam nikogo z klanu dopiero jak zobaczyłem ze ktos od Was potrzebuje pomocy postanowiłem dołaczyc do walki
Duzo czasu spedzam przed komputerem taka praca pracuje w domu tylko czasem musze wyjechac na jakies 2 dni ale i tak mam dostep do netu
W opuszczonym domu byłem 1 raz i udało mi sie nawet nie polec
Wspolpracuje z Tominet razem przeszlismy tutaj z Khan Wars
Roznie bywa z tymi godzinami ale czesto jestem w nocy tez
W tej grze nie byłem nigdzie w klanie
Jestem swiadomy i akceptuje zasady

PODANIE ODRZUCONE

Ostatnio edytowany przez max73 (2010-02-16 20:33:31)

 

#12 2010-02-13 01:14:00

Tominet

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Tomek
2. 32 lat
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Tominet
4. Gram jakieś 8 dni i nigdy nie grałem na zagranicznych serwerach
5. Lvl 4, profesja : geolog i alchemik
6. Podoba mi się wasz styl grania i wudzę że jesteście zgranym klanem
7. Nie współpracowałem z nikim z tego klanu, ale raz wziełem udział wspólnej walce na polowaniu
8. Poświęcam dziennie grze około 3 godzin, jestem osoba pracującą i nie mogę grać w ciągu dnia
9. Jeszcze nie byłem w opuszczonym domu
10. gram raczej w godzinach od 17 do 01
11. Nie byłem w żadnym klanie na tej grze, ale grałem już w kilku klanach na grze KHANWARS
12. Jestem świadom zasad w klanie i je akceptuje.


PODANIE ODRZUCONE

 

#13 2010-02-13 01:49:34

MadCow

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 54
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

W kwesti podan...
esQdo, olek - sprobujcie innym razem..
Qa - podanie tozpatrzone pozytywnie! czas na rozmowe

Reszta podan nasz Rekrutant zajmie sie juz wkrotce.

Dziekujemy za wszystkie podania zlozone przez Was.

Offline

 

#14 2010-02-14 18:07:49

Nastenika

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Klaudia
2. 24
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Nastenika
4. Półtora miesiąca, grałam rasą ludzi
5. 4 lvl, uzyskany już po 3 dniach gry:)
6. Ponieważ sojusz jest solidny, dobry i liczący się, poza tym mozna liczyc na współprace i pomoc
7. Gram dopiero od tygodnia, nie miałam jeszcze okazji poznać nikogo z Magmarów, ale liczę,że wszystko przede mna i nawiążę tu miłe znajomości:)
8. Obecnie gram po 14 - 16 godzin
9. Jaki jest Twój stosunek do Opuszczonego Domu? (Czy byłeś/-łaś tam w ogóle? Czy często tam chodzisz? Jeśli tak w jakim celu? Z kim idziesz do OD? Czy masz stałą grupę i etc)Gram od tygodnia, nie bylam tam jeszcze,ale chce iść, tylko muszę znaleźć solidną grupę:)
10. gram o róznych porach, w nocy również:)
11. Czy byłeś/-aś już wcześniej w jakimś innym klanie? Nie
12. Czy jesteś świadomy/-a zasad obowiązujących w Klanie Legions oraz czy je akceptujesz?Tak
Zawód : rybak, czarodziej

(PRZED ZŁOŻENIEM PODANIE PRZECZYTAJ ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W NASZYM KLANIE)

Offline

GRACZ ZBANOWANY - PODANIE ODRZUCONE

 

#15 2010-02-15 14:36:14

Daro

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Witam,
1. Darek
2. 26 lat
3. http://warofdragons.wp.pl/user_info.php?nick=Daro
4. Gram troszkę ponad miesiąc, nie grałem w inne wersje.
5. 4lvl (lada dzień 5 - 96%); zielarz - 59, alchemik - 42.
6. Słyszałem pozytywne opinie o klanie, odpowiadają mi zasady jakie w nim panują, oraz widuję Waszych członków często walczących w grupie, a to dla mnie ważne.
7. Znam Suzi500, często razem chodzimy na Jaskinie i świetnie mi się z nim współpracuje. Poza tym sporadyczne kontakty z innymi członkami podczas polowań.
8. Online bywam ok 10h dziennie: w pracy 8-15 (zwykle jestem online, ale jak to bywa w pracy, mniej lub bardziej zajęty), a później jak tylko jest czas i chęci.
9. Przyznam się, że jeszcze nie byłem. Głównie dlatego, że ostatnio poświęciłem się zdobywaniu męstwa w jaskiniach i staram się nie expić w innych miejscach. Chcę zdobyć jak najwięcej męstwa na 4lvl, bo podejrzewam, że później będzie o to trudniej. Niestety zaraz 5 lvl i chętnie spróbuje nowych wyzwań, zwłaszcza w zgranej grupie.
10. Gram głownie w dzień, ewentualnie do późnego wieczora. Jednak jeśli będzie tego wymagała sytuacja, bądź zaistnieje jakaś ciekawa inicjatywa to chętnie poświęcę parę godzin snu.
11. Nie
12. Oczywiście

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl