Klan Legions

Klan Legions - Legenda: Wojna Smoków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2010-02-21 14:29:05

Luck Dorado

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Łukasz
2. 21 wiosenek
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Luck Dorado
4. W grę gram już 3 mies. 22 dn. . (miałem 20 dniową przerwę z powodu problemów prywatnych).
5. Mam aktualnie 5 lvl lecz do 6 brakuje mi niewiele. Moje profesje to "Zielarz" i "Alchemik"
6. Składam podanie do waszego klanu ponieważ:
- pierwszy punkt ważeszgo regulaminu mnie ucieszył (ponieważ uwielbiam walki na płaskowyżu)
- są w nim osoby z mojego lvl lub wyższe
- widzę perspektywy na lepszy rozwój swojej postaci
- duża liczba osób jest czesto online
- według mnie jeden z kilku godnych polecenia klanów
- licze na zaangazowanie w pomocy
   7. Gosienke znam ;] Resztę z widzenia, wspólnych walk,
8. Oj gram kiedy mam tylko wolny czas ;] Jestem nałogowym internautom:PP
9. Byłem w OD kilka razy. Pierwszy raz po chełm. Później już po dropy. Lecz za każdym razem dołaczalem sie do innej ekipy w celu zdobycia czegoś z setu kata. Niestety nie udało się ani razu ;/
10. Nocki zarywam zawsze ;] Najlepiej się wtedy gra Więc nocna walka nie robi dla mnie żadnego problemu..
11. Wcześniej byłem w klanie: "No Mercy" odeszłem z niego na własne żądnie, ponieważ: brak jakichkolwiek perspektyw na lepszy rozwój postaci. : "Pradawni" lecz klann sie rozpadł, ponieważ nasz przywódca dostał bana ;/
12. Tak Zasady są uczciwe i konkretne Zgadzam się z nimi w 110% ^^



Pozdrawaim Luck Dorado

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#17 2010-02-22 10:21:19

Juman

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Dobry Dzień
Na imię mi Piotr i mam 23 lata.
Mój dowód osobisty w świecie Feo: http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Juman
W legendę aktywnie od lekko ponad 2 miesięcy (konto założyłem nie długo po starcie bety), bez wcześniejszego doświadczenia w tej grze. Mam obecnie 6 lvl i wcale mi sie nie spieszy do następnego. Moje profesje to geolog 100+ i jubiler 60+.
Na legionistów zdecydowałem się gdyż miałem do czynienia z paroma członkami <lol> i członkiniami klanu mianowicie z Wściekłą Krową, Dziewczyną - Zabójcą i z Gosieńką. Wydali się oni być osobami, z którymi powinienem się dogadać i uważam że bedzie sie miło współpracować.
Nie mam mam stałych czasowych wyznaczających mój pobyt w grze. Waha się on w granicach (0-20h/ dobę).
Ściśle zależne od pracy, to tam nie mogę grać.
Stosunek z OD odbywałem niejednokrotnie,w grupie stałej, zmiennej i nawet indywidualnie wraz ze zwierzętami czasem kończyło się to orgazmem, a czasem nie ... obecnie odczuwam brak sił na Tę instancje ... Bardziej nastawiam się już na Pałac ...
Nockę dla gry zarwać to chleb powszedni ale po 3-4 z rzedu juz wymiękam .
W klanie innym byłem krypto-reklamy nie bede robił ... Wynik negatywny
Regulamin Klanu akceptuję, ale zgody na przetwarzanie danych osobowych nie wyrażam

W szablonowym skrócie to by było na tyle.
Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia na polu bitwy w jednych barwach wojennych.

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#18 2010-02-22 17:48:17

Zaglo

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Krzysiek
2. 26
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Zaglo
4. Mieszka w świecie Feo: 1 mies. 14 dn. (nie gralem na innych serwerach ale w inne gry owszem dla ogame poswiecilem ponad rok zycia:))
5. 4 lvl (69.13%)
Rybak 39
Czarodziej 27
6.z moich obserwacji wynika ze o kazdej porze dnia i nocy ktos jest online a to dlamnie istotne(zawsze jest z kim grac)
7. Jeszcze nie mialem tej przyjemnosci
8. 3-4h srednio
9. Jak najbardziej za tylko ciezko znalezc "normalnych" ludzi zeby pojsc
10. 10-14(w pracy jak niema szefa a czesto go ost.nie ma) 15-18( w domu do czasu przybycia mojej kobiety ) i 0d ok. 23-00(01). jezeli trzeba zarwac noc no to trzeba i juz
11.Nie
12. Tak oczywiscie.

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#19 2010-02-24 19:34:47

Krs

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1.Krzysiek
2.26 lat
3.Link do gry  http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=WildcaT
4.Gram pierwszy raz w ta grę ,dorabiając się w niej ponad 3 miesięcznego stażu.
5.Obecnie mam 5 lv(ryb. 83/czar. 42/włamywacz 15)
6.Licze na to ze jest to jeden z tych klanów w grze ktore maja najwieksze szanse ciaglego rowoju,
a co za tym idzie może stanowić znaczącą siłę w Legend.Mam nadzieję również na miłą współprace z "klanowiczami".
7.Nie miałem okazji współpracować z nikim z klanu.
8.Czasami gram 1h dziennie ,innym razem potrafię poświecić cały dzień na grę...to zależy od czasu który mogę poświecić i od chęci.
Nie pracuję,więc druga część punktu mnie nie dotyczy.
9.W Opuszczonym Domu byłem narazie raz.Nie mam jakieś konkretnej ekipy ludzi z którymi mógłbym tam chodzić,co jest w sumie główną przyczyną nie uczęszczania do tej lokacji.
10.Gram głownie wieczorami,zwykle do późna w nocy.Nigdy jeszcze nie zarwałem nocki,aby grać w jaką kolwiek grę i raczej wyjątków nie zamierzam robić,chociaż jestem przyzwyczajony do późnego siedzenia(do 2-3 w nocy),bezwzgledu na to ,czy gram ,czy nie.
11.Nie
12.Tak

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#20 2010-02-25 16:54:30

-Versace-

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Dominika
2. 23 lat
3. http://www.warofdragons.pl/user_info.php?nick=-Versace-
4. Gram miesiąc, na zagranicznych serwerach nie grałam
5. 4 lvl (nie spieszy mi sie do 5lvl ;])---Rybak---Czarodziej
6. Dostałam propozycje wstąpienia do klanu i po dłuższych obserwacjach jestem przekonana ze to miejsce dla mnie. ;]
7. Rozmawiałam pare razy z przywódcą klanu było miło i sympatycznie ;]
8. Dziennie gram około 8 godzin. W pracy zdarza sie że gram ale to zależy od tego ile mam roboty ;]
9. Nie ukrywam ze mój stosunek do Opuszczonego Domu nie jest jakiś super bo byłam tam 4-5 razy i jakoś tam mnie nie ciągnie ale jak bedzie potrzeba to oczywiście pójde z grupą ;] Bardziej od Opuszczonego Domu lubie przebywać w jaskiniach i na Płaskowyżu Ciszy zabijając ludzi.
10. W normalnym dniu Gram w Godzinach 15-24 a w sobote od 10 do 3 ;]? Nocki przeważnie zarywam w sobote i w niedziele ale oczywiście jak bedzie potrzeba moge grać w nocy ;] nie widze problemu.
11. Nie byłam w żadnym klanie to mam nadzieje bedzie mój pierwszy i ostatni klan ;]
12. Jestem świadoma zasad panujących w klanie i je akceptuje.

Pozdrawiam -Versace-

GRACZ ZBANOWANY

 

#21 2010-02-26 10:55:44

skinfredo17

Rekrut

Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Piotr
2. 17, prawie 18:)
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=skinfredo17
4. 19 dni, nie grałem ale szybko się uczę
5. 4, rybak czarodziej
6. Chciałbym mieć z kim iść na bossy na legowisko OD itp.
7. Nie współpracowałem
8. Zazwyczaj dużo, jak tylko mam wolny czas to siadam
9. Chciałbym chodzić do OD ze stałą grupą klanową po mroczne sety, byłem na OD ale przypadkowa grupa w której brałem udział nie była dość zgrana aby odnieść zwycięstwo...
10. w godzinach popołudniowych lub od samego rana;) raczej tak
11. Nie
12. Tak i akceptuje

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

Offline

 

#22 2010-02-26 15:35:06

Marian9823

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Imię
Marcin
2. Wiek
20 Lat (25.12.1989)
3. Link do gry
PL: http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Marian9823
ENG: http://warofdragons.com/user_info.php?nick=Marian9823
4. Jak długo grasz w Legendę? Czy grałeś/-łaś wcześniej na zagranicznych serwerach?
Polski: 4 mies. 22 dn. - z czego prawie 2 mies. nie grałem
Angielski: 5 day(s). - zrobione z nudy gdy dostałem Złamanie żebra na 16 h na PL - gram podczas większych zranień na PL lub podczas nudy

5. Lvl Twojej postaci w grze oraz profesje wybrane przez Ciebie.
PL: 5 lvl- Rybak 60; Czarodziej 34
ENG: 2 lvl bez profesji (ale zamierzam brać to samo co na PL)

6. Czemu składasz podanie właśnie do nas? Czemu chcesz do nas dołączyć?
Składam podanie właśnie do tego klanu, gdyż niebyłoby dnia, w którym nie widziałbym kogoś z Legions, słyszałem dobre opinie na temat klanu, widze, że gracze z Legions pomagają innym (na czacie, na mapie)
7. Czy znasz czy współpracowałeś już z kimś z Klanu Legions?
Znam pare osób (ale one mnie pewnie nie znają ;P), walczyłem z paroma osobami przeciwko ludziom (ostatnio dzisiaj na Płaskowyżu z Gosienka vs. Człowiek z morokami Iguraona )
8. Jak dużo czasu dziennie poświęcasz na grę? Jeśli pracujesz to czy grasz również w pracy czy tylko wtedy, gdy nie pracujesz?
Gram wtedy kiedy chce, około 5h dziennie (pracy jeszcze nie mam, ale jestem podczas szukania )
9. Jaki jest Twój stosunek do Opuszczonego Domu? (Czy byłeś/-łaś tam w ogóle? Czy często tam chodzisz? Jeśli tak w jakim celu? Z kim idziesz do OD? Czy masz stałą grupę i etc)
Byłem 2 razy w OD, ale grupa nie wytrzymała ;/ Jakby była jakaś zgrana grupa to z chęcią pójde z nią wszędzie.
Reputacja Łowców Martwiaków 24

10. W jakich godzinach grasz? Czy jesteś w stanie zarwać czasem nockę, aby dokończyć wspólne granie?
Hmm... Trudne pytanie czasami zaczynam o 10 rano a kończe o 2 w nocy (w przerwami na prace domowe) Dostępny jestem prawie zawsze- GG mam włączone praktycznie cały czas.
11. Czy byłeś/-aś już wcześniej w jakimś innym klanie?
Nie, nie miałem tej przyjemności- chciałem dojść do jednego klanu, ale po przeczytaniu postu na Forum zrezygnowałem
12. Czy jesteś świadomy/-a zasad obowiązujących w Klanie Legions oraz czy je akceptujesz?
Tak, oczywiście.

P.S.
1. Posiadam TS
2. GG- 13310678 (jakby było potrzebne)

Pozdrawiam,
Marian.

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#23 2010-02-27 19:40:05

DefekToZioM

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Witam !

1. Łukasz
2. 19
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=DefekToZioM
4. W gre gram ponad 1-den miesiac.
5. 4LvL profesje: Geolog-Jubiler 49-30
6. Chce dolaczyc poniewaz slyszalem dobre opinie o klanie. (chce sie przekonac)
    Oraz chcialbym wspolpracowac z najlepszymi.
7. Raczej nie (ale bardzo bym chcial)
8. W gre gram conajmniej 2-3h dziennie.
9. Do opuszczonego domu chodzil bym codziennie gdyby sie dalo. Chodze do opuszczonego domu poniewaz
    licze ze wypadnie cos zielonego dla mnie lub kolegow z grupy. Nie pam stalej grupy najczesciej sa ta przy-
    padkowe osoby.
10. Gram najczescie od 15-22. Nocki raczej nie zerwe z powody ze chodze do szkoly.
11. Nie bylem jeszcze w zadnym klanie
12. Tak jestem swiadomy zasad i je akceptuje.

      Jestem swiadomy i akceptuje zasady obowiazujace w klanie .

PODANIE ODRZUCONE

 

#24 2010-02-27 20:29:53

Martin_III

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

Witam Klanowiczów..)

Marcin lat 28 (prosze sie nie śmiać:)))

http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Martin_III

Gram od około miesiąca..) ale wiem że zostane na dłużej..
Gram równiez w Gladiatus na pierwszym serwerze na takim samym nicq...) Tam mam zdecydowanie wieksze doswiadczenie i lepiej rozwinięta postac..))

Rybak-Czarodziej- (docelowo na 90%  zostane lekarzem..

Hmmm...czemu do Was - patrząc na kadre i opis gildii chciałbym własnie do was wskoczyć bo gra w grupie jest napewno łatwiejsza i szybciej rozwija sie swoja postać..!! pozatym w tej grze chodzi raczej o zabawe a napewno lepsza i milsza atmosfera jest wsród ludzi których się zna i spędza z nimi czas i w jakims tam stopniu poznaje ...niz jak do kazdego zadania nawołuje sie jakichś "obcaków"..)

na to pytanko niestety nie moge odpowiedzieć jednoznacznie bo szczerze mówiąc nie pamiętam..))
przez te pare tygodni przewinęło się tyle ludzi z ktorymi współpracowałem i nie pamiętaam czy znalazł się ktoś z tego klanu..

Co chodzi o czas to nie mam jakichs wyznaczonych godzin w których gram....zazwyczaj są to godziny wieczorne i nocne...)) (wtedy żonka nie krzyczy za bardzo:) w pracy o ile mam czas to równiez korzystam z neta a co za tym idzie siedze tez na "smokach"

Opuszczony domek znam raczej ze strony uczestnika niż organizatora takich wypadów...
Byłem tam kilka razy ale zazwyczaj z jakąś zbieranina którą trudno było ogarnąc bo niestety nie majac jakiejs stałej ekipy trudno jest sie zgrac... 2 razy jako przylepa byłem zeby pomóc gościowi w zadaniu
( on mnie uzbroił w zwoje moroki itd. a ja w zamian poszedłem z nim w grupie i zyskiwałem doświadczenie w ten sposób "za darmo" ) i niestety to by było na tyle do chodzi o OD...

O godzinach pisałem juz wcześniej a co do  nocki jeśli jest taka potzreba to wyaje mi sie ze nie bedzie problemów...( o ile żona się nie obudzi za wcześnie:))


W zadnym klanie wczesniej nie byłem a z zasadami się zapoznawałwem wcześniej i gdyby mi nie odpowiadały nie byłoby tego podania..))

i to by było na tyle co codzi o pisanie...))  pozdrawiam i czekam na odpowiedź..)

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#25 2010-03-05 22:29:05

haszczun

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

mam na imie Piotr i mam 25 lat
link do mojej postaci http://www.warofdragons.pl/user_info.php?nick=haszczun
gram od niecalych 2 miesiecy
mam 5 lvl rozwijane profesje to zielarz 75 i alchemik 53
chciałbym grac z normalnymi ludzmi a nie z takimi ktorzy nie wiedza ze gra to tylko gra, walcza o item jak o swoje zycie i mysla tylko zeby wykorzystac innych,  wiem ze w legions sa ludzie ktorzy rozumieja zabawe i potrafia grac
grywam z zaglo - dobry majster
gram na ile mi czas pozwala czyli z 10h dziennie
nie bylem jeszcze w OD a to wlasnie przez ludzi ktorzy sa niesłowni i nie dotrzymuja obietnic jestem jak najbardziej za OD
jestem dostepny z rana do 15 i później od 21 do wieczora czesto do 5 do restaru serwera
nie bylem w zadnym klanie jeszcze - jestem osobą ktora klan wybiera tylko raz
jestem świadomy zasad panujacych w klanie i zobowiazuje sie ich przestrzegac

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#26 2010-03-12 21:55:57

tytanowy janusz

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Kamil
2. 19
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=tytanowy janusz
4. Gram niecałe 2 miesiące i nie grałem wcześniej na innych serwerach
5. 4lvl geolog 45 jubiler 30
6. szukam mocnej dobrej i solidnej grupy z ludzmi z którymi można dobrze wspólnie pracować
7. nie znam żadnej osoby z klanu
8. dziennie poświęcam od 4h i w górę
9. w OD jeszcze nie byłem ponieważ nie znalazłem gr ludzi z którymi można się do niego wybrać
10. najczęściej gram po godzinie 15 oraz wieczorami
11. nie
12.jestem świadomy zasad obowiązujących w klanie oraz wszystkie je akceptuje

 

#27 2010-03-21 15:35:32

pogromca300

Rekrut

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1.Tomek
2.19
3.http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=pogromca300
4.w gre gram bardzo czesto 3-6h na dzien
5.5lvl zielarz 14,alchemik 6 zawody nowe,wiec jeszcze nazbieram misztrzostwo
6.lubie prace zespołowa a razem zdziałamy wiecej
7.znam z klanu zaglo
8.gram bardzo czesto 3-6h na dzien
9.W OD byłem 4 razy tylko raz ufało mi sie wyciagnac hełm galmachara
10.gram dniami.w nocki nie gram,poniewaz chodze do szkoły
11.Nie
12.jestem swiadomy i zgadzam sie ze wszystkimi warunkami

Offline

 

#28 2010-03-22 15:01:51

Diurant

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1.Mateusz
2.21 lat
3.http://www.warofdragons.pl/user_info.php?nick=Diurant
4.Już gram 2 mies. 25 dni wcześniej wogóle nie grałem!
5.mam 5 lvl jestem Zielarzem na 38! Alchemik 18 i Uzdrowiciel 1
6.Od pewnego czasu podglądam wasz klan i widzę bardzo dobre cechy i
szybkie rozrastanie klanu!!Chce szybkiego rozwoju mojej postaci a wasz
klan to umożliwia!
7.Tak znam 2 osoby z waszego klanu i bardzo dobrze mi sie z nim gra!
8.Poswiecam caly swój czas na gre jak pracuje to nie gram ale
co dzien siedze po 5-8 godzin!
9.Bylem raz w OD ale nie chodzę bo nie posiadam takiej grupy ze by tam
isc!! Ale chce tam chodzi oczywiście jak sie dostane do waszego
klanu:)
10.gram od 7 rano do 24 nawet dłużej! Jestem bardzo uparty jak cos sobie postanowie to nie odpuszczam!!
Jestem stanie grac nawet cała noc:)
11.Nie byłem w innym Klanie!
12.Tak akceptuje wszystkie wasze zasady!

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

 

#29 2010-03-24 09:55:17

bosiek

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Arkadiusz
2. 25lat
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=bosiek
4  gram łącznie w tą grę jakieś 2 i pół miesiąca ostatni miesiąc jako magmar
wcześniejsze ok 6 tygodni jako człowiek zresztą moja postać jeszcze sobie jest nick besi
ale nie wchodzę tam już, jakoś polubiłem magmara, na zagranicznych serwerach nie grałem.
5.  5 level na czwartym skupiałem sie przede wszystkim na walkach w krystalicznych jaskiniach tak, że spore zaległości kosztem mestwa i rangi w zadaniach
aktualne zawody i ich poziom: Rybak 77 Czarodziej 47 .
6. będę szczery rozmawiałem trochę z MadCow i chcę spróbować gry w klanie
7. raczej nie miałem jeszcze okazji tak jak pisałem wcześniej jako magmar gram od miesiąca a większość czasu skupiałem się na walkach w krystalicznych jaskiniach
8. jako, że pracuje na południe do pracy zwykle siedzę wieczorami i w nocy i trochę rano, prawie nigdy nie mogę wejść na grę między 14 a 20 00
9. mój stosunek jak dotąd do OD był bardzo negatywny, przez niego odechciało mi się grać człowiekiem,jeszcze ani razu nie wyszedłem z OD na + prawie zawsze dałem się wykiwać różnym chamskim liderom grup a czasem zabrakło szczęścia w losowaniu do kogo trafiały dropy.
nie mam swojej grupy póki co a szkoda byłoby łatwiej grać bo pierwsze trzy bossy są proste , tylko nie mam zaufanej ekipy na nie, zawsze mimo wszystko jestem przygotowany i zawsze zabieram nadkomplet sprzętu na wszelki wypadek
10. zwykle gram wieczorem po pracy czyli po 20 czasem zarywam nocki, bo i tak w międzyczasie robię masę innych rzeczy na kompie
11. jeszcze nie dlatego też chciałbym spróbować
12. Jestem świadomy i je akceptuje.

 

#30 2010-03-26 15:26:02

Norin Rad

Gość

Re: Stare podania.. [Wątek zamknięty]

1. Szczepan
2. 25
3. http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Norin Rad
4. 18dni. Nie grałem do tej pory na innych serwerach. W gry on-line gram sporo 6miedięcy grałem w See Fight. Obecnie gram w Ikariam i Grepolis...
5. 4 lvl, geolog 53, jubiler 30, uzdrowiciel 1.
6. Jasne zasady i wielu doświadczonych graczy mogących służyć radą i wsparciem..
7. Nie miałem jeszcze okazji współpracować ani poznać nikogo z klanu...
8. Gram po około 3-4 h dziennie, specyfika mojej pracy uniemożliwia korzystanie w niej z komputera...
9. W od byłem raz, niestety w małej słabej grupie, której lider przeliczył się z możliwościami jednak chętnie tam wrócę...
10. Grywam głównie wieczorami między 18 a 23. Co do zarywania nocy pierwszą wizytę w od przerwał nagle restart serwera o 5 rano. Jak trzeba to trzeba i tyle...
11. Nie byłem do tej pory w żadnym klanie...
12. Zapoznałem się z zasadami panującymi w Klanie Legions i w pełni je akceptuję...

Posiadam skype, TS (obecnie nie zainstalowany)
GG 9263615

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl